Enterprise Europe Network Vlaanderen

Agentschap Innoveren & Ondernemen

Ellipsgebouw Koning Albert II laan 35 bus 12
1030 Brussel

Algemene vragen: enterprise.europe@vlaanderen.be
Covid-19 vragen: covid19@vlaio.be

T 02 209 27 34

Partnering services
foto Els Van der Burght

Els Van der Burght
T 02 209 27 34
els.vanderburght@vlaio.be

Access to finance
foto Geert Dauwe

Geert Dauwe
T 0475 76 10 75
geert.dauwe@vlaio.be

NCP EIC
foto Magali Parent

Magali Parent
T 0 2 432 42 42
magali.parent@vlaio.be

Antwerpen
foto Hajar Zamouri

Hajar Zamouri
T 03 260 87 32
hajar.zamouri@vlaio.be

Vlaams-Brabant en Limburg
foto Anne Depre

Anne Depré
T 016 31 10 50
anne.Depre@vlaio.be

Oost-Vlaanderen
fotot Annemie Hautekiet

Annemie Hautekiet
T 09 267 40 22
annemie.hautekiet@vlaio.be

West-Vlaanderen
foto Patrick De Molder

Patrick De Molder
T 050 32 50 25
patrick.demolder@vlaio.be

Flanders Investment & Trade